Krajowa Konferencja
Wytwarzania Gier Komputerowych
Gdańsk 6 - 8 września 2013

Harmonogram. CD Projekt Red, warsztaty Unity i panel o crunchu.

Harmonogram konferencji  jest już niemal kompletny. Niedawno został uzupełniony o nowe pozycje, spośród których na szczególną uwagę zasługuje wykład współautorów Wiedźmina 3 z firmy CD Projekt RED, panel dyskusyjny dotyczący zjawiska crunchu w polskim Game Devie oraz warsztaty na temat engine'u Unity.

W sobotę, od 15:20 toczyła się będzie dyskusja pod tytułem " Crunch w polskim Game Devie". Czym jest „crunch time” i w jaki sposób dotyka polskich twórców gier? Zaproszeni przez nas znani twórcy gier opowiedzą o swoich doświadczeniach z tym kontrowersyjnym tematem oraz przedyskutują jego rolę w procesie tworzenia gier. 
Goście panelu:

W niedzielę, o godzinie 10:40 rozpocznie się godzinny wykład pod tytułem " Crafting an open world " , w ramach którego  Balázs Török i Krzysztof Krzyscin z CD Projekt RED zdradzą nam sekrety stojące za ogromnym, otwartym światem Wiedźmina 3

Innym ważnym punktem programu są warsztaty dotyczące popularnego engine'u Unity, które będą się odbywały od godziny 9:20 do 17:40 (z przerwą między 13:00 a 14:00) w niedzielę. Warsztatom patronują sami twórcy Unity, zaś poprowadzą je przedstawiciele firmy Fuero Games. Zainteresowanych udziałem prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres registration@pgda.pl, po uprzednim uiszczeniu opłaty za wstęp na konferencję.

Warto także wspomnieć, iż licencja Unity Pro znajdzie się pośród nagród do wygrania w konferencyjnych konkursach. 

Przy okazji podajemy dane kontaktowe dla osób zainteresowanych licencją Unity. Wspominając o konferencji WGK możecie liczyć na zniżki. :)

Morrissey Williams| Account Executive
Unity Technologies
0044 1273 862311
Skype: morrissey.williamsKorzystając z okazji chcielibyśmy wam przedstawić naszych sponsorów , bez których konferencja nie mogłaby się odbyć. 
Na specjalne podziękowania zasługują także patroni wspierający konferencję:
Dziękujemy również naszym patronom medialnym, którzy wspomagają nasze wysiłki w dotarciu do jak największej liczby osób zainteresowanych konferencją: