Krajowa Konferencja
Wytwarzania Gier Komputerowych
Gdańsk 6 - 8 września 2013

WGK 2012 - zdjęcia i filmy w nowej jakości

Dostępny jest już  komplet materiałów z minionej edycji WGK. Dostępne są one na kilka sposobów. Na stronie  materiałów konferencyjnych do poszczególnych wykładów dołączono opisy, zdjęcia i nagrania video. Same zdjęcia zobaczyć możecie natomiast w naszej  galerii. Z kolei filmy najwygodniej jest obejrzeć na   naszym kanale YouTub e (wraz z materiałami od GameZilla.pl). Przy okazji mamy też dla Was  ciekawostkę związaną z BlackBerry... 

Osoby uważnie śledzące naszą stronę i kanały społecznościowe z pewnością zauważyły, że zdjęcia i filmy pojawiły się już jakiś czas temu. Wysłuchawszy jednak pierwszych uwag, postanowiliśmy włożyć więcej wysiłku w podniesienie jakości i dostępności tych materiałów. Przede wszystkim wszystkie filmy zostały odświeżone, wliczając poprawę ich głośności. Poza tym umieściliśmy je na YouTube, co dla wielu oznacza większą wygodę oglądania (oraz lubiane również przez nas społecznościowe drobiazgi :)). Dopracowaliśmy też nasz system powiązania wykładów z dotyczącymi ich materiałami. Czekamy na Wasz odzew - chcemy aby materiały z WGK stawały się coraz lepsze!

Korzystając z okazji chcielibyśmy Was zaprosić na interesującą imprezę związaną z urządzeniami BlackBerry, których dotyczył jeden z wykładów na WGK 2012.   BlackBerry Jam Sessions(tzw. Hackathon) odbędzie się 28 listopada w Gdańskui będzie polegał na stworzeniu aplikacji dla BlackBerry 10. Czas trwania: oczywiście 10 godzin.